ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА
097 717 06 01
099 717 06 01

МИ ВИКОНУЄМО НАСТУПНІ РОБОТИ:

 
  • Заміна розетки, вимикача
  • Установка / підключення люстри, бра, світильника
  • Заміна автоматів
  • Підключення пральної / посудомийної машини
  • Підключення плити / духовки / мікрохвильовки / кавоварки
  • Підключення меблів з підсвічуванням
  • Підключення інтер'єрного світла
  • І багато багато іншого…

Звертайтеся до нас, і ми легко знайдемо та усунемо всі несправності у вашій електропроводки. Виконаємо ремонт або повністю замінимо електропроводку в квартирі, виконаємо електромонтаж квартири або офісу, проведемо електромонтажні роботи на дачі, встановимо додаткові розетки і замінимо вимикачі.

Компанія «7masteroff» надає електромонтажні послуги з 2007 року. Наші фахівці - тільки професійні фахівці, які мають досвід електромонтажу не менше 7 років і виключно з профільною освітою.

Незалежно від складності завдання: необхідно замінити розетку, полагодити вимикач або замінити всю електропроводку в будинку - наші майстри завжди готові допомогти. У зручний для вас час наш фахівець приїде до вас додому або в офіс і швидко проведе необхідні роботи будь-якої складності.

Головні переваги нашої компанії це не тільки професійно якісно виконаний ремонт, але і адекватна вартість за послуги.

Які послуги електрика вам зараз потрібні? Хочете повісити світильники або замінити стару електропроводку? Не знаєте з чого почати ремонт? Шукаєте команду фахівців на електромонтажні роботи під ключ? Вам потрібен досвідчений майстер для монтажу електропроводки в будинку?

Послуги електрика Дніпро, недорого, терміново і якісно від компанії «7masteroff». дзвоніть і замовляйте виїзд майстра додому цілодобово і терміново!

заміна електропроводки, зовнішній ремонт електрики, установка, перенесення і заміна розеток і вимикачів, установка люстри, бра, світильників, установка або заміна лічильників і автоматів, встановлення та підключення побутової техніки, монтаж світлодіодних стрічок, установка світлодіодного підсвічування і інші роботи.

Ми виконаємо будь-які електромонтажні робіт у вашій квартирі, будинку або офісі, тому ви легко зможете вирішити всі завдання в одному місці.

Для вирішення будь-якої побутової проблеми Вам потрібні три простих кроки:

1. Дзвінок в «7masteroff»
Позвоніть по телефону і розкажіть нашому диспетчеру про поломку.
2. Консультація майстра
Диспетчер обробить Вашу заявку, після чого Вам перезвонить обраний для вашого випадку майстер.
3. Виїзд майстра і ремонт
Наш майстер приїжджає до Вас точно в зазначений час, проводить діагностику і встановлює справжню причину поломки. Працюємо швидко, не розтягуємо ремонт на кілька днів.

Сервіс домашнього ремонту '7masteroff'

(097) 717 06 01
(099) 717 06 01
info@7masteroff.com.ua

© 2021 | 7masteroff - сервис домашнего ремонта